Winkelmandje 0

Nieuws — Celine Timmerman

Fragment 12: 'In De Nacht' (p. 107)

#InDeNacht Celine Timmerman Fanflicks Fragment Solange Litjes

In de samenwerking tussen Solange Litjes en Celine Timmerman, In De Nacht, volgen we Kaj en Dioni uit B-Brave terwijl ze samen met twee meiden 's nachts opgesloten zijn in Disneyland Parijs. Iets wat waarschijnlijk voor veel mensen op hun bucket list staat, maar in de praktijk een stuk spannender dan dat je zou denken... In dit stuk is een van de meiden, Merle, alleen met Kaj. Na een achtervolging door bewakers zijn ze hun vrienden kwijtgeraakt. Het wordt al snel duidelijk dat Merle niet zo goed tegen de spanning bestand is. ----- "‘Maar… wat nu als ze dat een keer niet waren? Wat als ze gesnapt zijn...

Verder lezen →


Webstore recensies over 'In De Nacht'

#InDeNacht Celine Timmerman Fanflicks Recensie Solange Litjes Webstore

De recensies van trouwe lezers blijven binnenstromen in onze webwinkel - waarvoor ontzettend dank! Zowel het Fanflicks team als de schrijvers zelf vinden het geweldig om zoveel positieve, lieve berichten te lezen. Bewijst nog maar eens waar we dit allemaal voor doen! Gedurende de laatste maanden zijn er een aantal geweldige reacties binnengekomen over In De Nacht, van Solange Litjes en Celine Timmerman. Zo vertelde lezer Laura, "Het voelde voor mij alsof ik uit deze wereld ontsnapte en even zelf in het boek het verhaal meespeelde!" Zij gaf het een geweldige 5 sterren.   Kelsey voegde daar nog aan toe:...

Verder lezen →


Fragment 4: 'In De Nacht' (p. 119)

#InDeNacht Celine Timmerman Fanflicks Fragment Solange Litjes

In In De Nacht van Solange Litjes en Celine Timmerman vertelt het verhaal van vier jongeren die per ongeluk na sluitingstijd opgesloten zijn in Disneyland Parijs. In plaats van hulp te zoeken, kiezen ze een andere manier om hun tijd te besteden: door het ontdekken van het nachtelijke park! In dit fragment stelt één van hen wederom een wild idee voor... Benieuwd? Je kunt hier meer informatie vinden over dit boek! ----- ‘Huh? Jongens?’ Verward kijk ik op als ik voor het eerst in minstens een kwartier weer de stem van Dioni hoor. ‘Volgens mij staat daar een deur open,’ mompelt hij...

Verder lezen →


Persbericht: Het debuutboek over B-Brave is uit!

#InDeNacht Celine Timmerman Fanflicks Milestone Persbericht Solange Litjes

PERSBERICHT  Amsterdam, 18 april 2017  Vandaag verschijnt het eerste - onofficiële – fanfictieboek over de Nederlandse boyband B-Brave! Dit boek is een must-have voor liefhebbers van Disneyland Parijs, B-Brave, of gewoon spannende verhalen in het algemeen. In De Nacht is een spannende Young-Adult titel, bomvol met avontuur, vriendschap en humor. De schrijfster is Solange Litjes (Wijchen, 1997), die eind vorig jaar al haar debuutroman Lief Dagboek uitgaf: eveneens een fanfictie, maar dan met een hoofdrol voor een andere boyband – 5 Seconds of Summer. Bij het schrijven kreeg zij hulp van medeauteur Celine Timmerman ( xxx, 1996). Litjes kwam op...

Verder lezen →


Disney, speurhonden en B-Brave!

#InDeNacht Celine Timmerman Cover Fanflicks Schrijvers Solange Litjes

Wat deze drie dingen met elkaar te maken hebben? Wel, vrij veel! Deze maken namelijk allemaal onderdeel uit van de kaft van ons nieuwste boek: 'In De Nacht' van Solange Litjes en Celine Timmerman! Dit verhaal combineert Disneyland Parijs met boyband B-Brave - en daar gebeurt iets wat er toe leidt dat de hoofdkarakters speurhonden en bewakers achter zich aan krijgen! De opzet van de kaft van dit verhaal begon met een kleine snipper - deze: En is uiteindelijk geworden tot onderstaand, kleurrijk geheel! We love it - wat denken jullie ervan?

Verder lezen →